Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd.

  • چین Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd. نمایه شرکت
  • چین Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd. نمایه شرکت
  • چین Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd. نمایه شرکت
  • چین Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd. نمایه شرکت
صفحه اصلی بازار آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار سازنده
مارک های 3nh & TILO & Sineimage
تعداد کارمندان 100~200
فروش سالانه 10000-50000
سال تاسیس 1998
صادرات کامپیوتر 80% - 90%

معرفی

3nh، Tilo و Sine image همگی برندهای ثبت شده این شرکت هستند.شنژن ThreeNH Technology Co., Ltd.www.3nh.com) یک شرکت ملی با فناوری پیشرفته است.این یک شرکت تجاری بزرگ است که توسط علامت تجاری معروف "3nh" و "Tilo" در صنعت اندازه گیری رنگ از نظر زمان مناسب، مکان مناسب و افراد مناسب ادغام شده است.شرکت منبع این شرکت در سال 1998 تاسیس شد. مدت طولانی است که در زمینه تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات در زمینه مدیریت رنگ تخصص داشته است.
 
3nh یک تولید کننده در مقیاس بزرگ اسپکتروفتومتر استتفاوت رنگ سنجدر چین.سری محصولات اصلی آن عبارتند از: طیف سنج رومیزی سری YS60،اسپکتروفتومتر گریتینگ سری TS، اسپکتروفتومتر گریتینگ سری YS (قابل حمل / رومیزی)، اسپکتروفتومتر دستی سری NS، رنگ سنج قابل حمل سری NH، رنگ سنج دستی سری NR، رنگ سنج رنگ خوان سری CR، و مه سنج رنگ سری YH، و همچنین براق سنج سری YG و NHG/HG ;برند تیلوکابینت های سبکدارای پایگاه تحقیق و توسعه، تولید و فروش بزرگ است و تولید و فروش آن همیشه برای مدت طولانی در پیشرو است.تصویر سینوسییکی از مارک های این شرکت برای ارائه نمودار تست تصویر، نرم افزار تست و راه حل ها، از جمله تحقیق و توسعه مستقل و تولید با کیفیت بالانمودار تست وضوح iso12233و سایر سری های کامل نمودار تست، منابع نور استاندارد، نرم افزار تست و راه حل های تست و غیره. Sine Image دارای آزمایشگاه تست تصویر حرفه ای می باشد.و 3nh همچنین دارای بسیاری از فناوری های نوآورانه داخلی برای براق سنج، با عملکرد سوئیچینگ خودکار با براقیت بالا، متوسط ​​و کم است.این شامل سری HG اقتصادی صفحه نمایش بزرگ، سری NHG صفحه نمایش لمسی بزرگ با عملکرد کالیبره شده برد براق، سری دیجیتال اقتصادی YG است.
 
این شرکت همچنین نماینده مجاز فیلیپس و سیلوانیا است.همه محصولات به طور گسترده ای در الکترونیک پلاستیک، رنگ و جوهر، نساجی و رنگرزی، کاغذ چاپ، غذا، دارو، لوازم آرایشی، تحقیقات علمی، مدارس، آزمایشگاه ها، تست تصویر نوری و سایر زمینه ها استفاده می شود.این شرکت تعداد زیادی از متخصصان بسیار با استعداد را در این صنعت جمع آوری کرده است، برای ثبت اختراعات نوآورانه بسیاری درخواست داده است و دارای فناوری اصلی و حقوق مالکیت معنوی محصولات 3nh، Tilo و Sine است.

 

ThreeNH یک گروه است که شامل چهار شرکت به شرح زیر است:

 

Shenzhen 3nh Technology Co., Ltd

شنژن Sine Image Technology Co., Ltd

Shenzhen Tilo Technology Co., Ltd
کنترلر رنگ HK LIMITED

 


چین Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 0


 

 

3nh (ThreeNH) و TILO دارای 8 خط محصول برای تولید انواع مدل های اسپکتروفتومتر، رنگ سنج، براق سنج، جعبه نور رنگ، نمودار تست وضوح با کیفیت بالا و دقت بالا هستند.

 

نوآوری فناوری منبع توسعه 3nh (ThreeNH) و TILO است.3nh (ThreeNH) و TILO دارای یک تیم تحقیق و توسعه با تحصیلات بالا هستند که برای کمال، فناوری پیشرفته و کار تیمی تلاش می کنند.

 

3nh products

 

کیفیت بخش بسیار مهمی از شرکت ما است و هر ابزار 3nh (ThreeNH) و TILO توسط بخش QC ما بررسی می شود.فقط پاس QC، همه ابزارها برای حمل و نقل به انبار می روند.

 

3nh

 

3nh برای پاسخگویی مداوم به تقاضای مشتری، ایجاد ارزش برای مشتریان و دستیابی به موقعیت برد-برد و توسعه مشترک، به فلسفه کسب و کار "مردم گرا، اول مشتری، نوآوری تکنولوژیک، توسعه پایدار" پایبند است.

 

مفهوم خدمات:

* به مدت 20 سال روی رنگ تمرکز کنید تا آن را بهتر کنید.

* صداقت جهان را پیروز می کند.

* تحقیق و توسعه مستمر نوآوری برای تعالی.

* به طور مداوم برای مشتریان ارزش ایجاد کنید.

تاریخ

1998 شرکت شنژن TILO Technology ، Ltd را تأسیس کرد

1999-1991 مرکز تحقیق و توسعه 3nh را ایجاد کرد ، به طور متوالی رنگ سنجهای سری NH / NR ، اسپکتروفتومترهای سری NS ، براقیت سنج های سری NHG / HG و نمودار آزمون وضوح سری NQ / NE را ایجاد کرد.

2012- 2016 پس از 4 سال تحقیق و توسعه و سرمایه گذاری ، Sine Image را برای تولید نمودارهای آزمایشی مختلف تأسیس کرد.

2017- 2018 اسپکتروفتومتر مشبک سری YS30 / YS45 را راه اندازی کنید و به عنوان یک شرکت گروه بین المللی شناخته شوید.

2019 طیف سنج دسکتاپ سری YS60 و براقیت سنج دیجیتال سری YG را راه اندازی کنید.

2020 طیف سنج سنج سری YD / اسپکتروفتومتر رومیزی بدون تماس / نرم افزار تطبیق رنگ Pecolor را راه اندازی کنید.

سرویس

خدمات شرکت 3nh و TILO

3nh یک سال گارانتی رایگان به جز مواد مصرفی و خدمات نگهداری در طول عمر ارائه می دهد.این محصول به مدت 12 ماه از تاریخ خرید تحت گارانتی است.مشتریان باید کارت گارانتی و مدرک معتبر خرید را ارائه دهند.ضمانت فقط مربوط به خرابی های ناشی از مشکل کیفیت است.

3nh همچنین خدمات OEM & ODM را بر اساس MOQ 5 عدد ارائه می دهد.

* توجه: 3nh تفسیر نهایی را برای شرایط گارانتی محفوظ می دارد.

تیم ما

متحد شوید و سخت کار کنید.وحدت مقدمه مقابله با چالش است.توسعه یک شرکت نه تنها به یک شخص یا برخی افراد بلکه به تمام تلاش کارکنان متکی است ،

از آنجا که محصولات 3nh و TILO به محصولات با فن آوری بالا تعلق دارند ، بنابراین ما بخشی از کارکنان تولید دارای ظرفیت تولید هستیم در عین حال دارای توانایی تحقیق و توسعه نیز هستیم ، می توانید از بروز شرایط اضطراری در تولید جلوگیری کنید ، این اولین مشکل قبل از رفتن است بیرون

تیم گروه 3 نفره همیشه به بسیاری از نمایشگاه ها مانند ChinaPlas ، پارچه ، سرامیک ، کاغذ چاپ و غیره می پیوندند.

پیام بگذارید