خط تولید

3nh (ThreeNH) و TILO دارای 8 خط تولید برای تولید انواع مختلف مدل های رنگ سنج ، اسپکتروفتومتر ، براق متر ، جعبه نور رنگی و نمودارهای تست با کیفیت و دقت بالا هستند.


ما دو کارخانه داریم که در شهر شنژن و دونگوان واقع شده اند و دفاتر دیگری نیز در پکن ، شانگهای و سوژو داریم.

همه دستگاه ها توسط بخش QC ما به طور دقیق بررسی می شود و همه با QC منتقل می شوند ، و ما در داخل گزارش و کارت گارانتی برای اطمینان از کیفیت داریم.

قبل از حمل و نقل ، تیم فروش ما جزئیات را با مشتریان تأیید می کنند تا اطمینان حاصل شود که همه چیز درست است. ما با بهترین خدمات و کیفیت ما از کلیه مشتریان و نمایندگان پشتیبانی می کنیم.

به سفارش کالاها از 3nh خوش آمدید.

OEM / ODM

بازار خودرو در سراسر جهان به طور فزاینده به تعادل ظریف شبکه های عرضه جهانی برای هر دو OEM و اجزای جانبی وابسته است. برای پاسخگویی به نیازهای مصرفی ، محصولات باید از هماهنگی رنگ ثابت برخوردار باشند. این امر به فناوری اندازه گیری دقیق بین مکانها و مکانهای مونتاژ نیاز دارد. 3nh ابزار لازم را برای تأیید مدیریت رنگ و تضمین کیفیت و همچنین نرم افزاری فراهم می کند که به تولید کنندگان امکان می دهد تا در زمان واقعی خوانش هایی را انجام دهند که پردازش را تسریع می کند.

1. OEM & ODM خوش آمدید!

2. سیاست انعطاف پذیر برای توزیع کنندگان.

3. تیم تحقیق و توسعه حرفه ای و قوی

4- فن آوری های ثبت اختراع

5- سفارش کوچک را بپذیرید

6. تحویل سریع

7. پاسخ سریع حرفه ای

تحقیق و توسعه

شنژن 3nh (Threenh) شرکت فناوری ، آموزشی ویبولیتین متعهد به ارائه محصولات با کیفیت بالا و مدیریت محصولات و راه حل های مدیریت است. نوآوری فناوری منبع توسعه 3nh است. 3nh دارای یک تیم تحقیق و توسعه با تحصیلات عالی است که در تلاش برای کمال ، فناوری پیشرفته و کار تیمی است. 3nh همیشه بر نوآوری فناوری ، تحقیق و توسعه مستقل اصرار دارند. و اکنون ، 3nh دارای تعداد زیادی از فن آوری های ثبت اختراع به شرح زیر است:

دیافراگم اندازه گیری گسترده
دوربین برای مکان یابی
مسیر نوری برای مکان یابی

کالیبراسیون خودکار سفید

سوئیچ خودکار SCE / SCE

پیام بگذارید